Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Jaguar Woman Jaguar για γυναίκες

Jaguar Woman Jaguar για γυναίκες

aquatic
Jaguar Woman Jaguar για γυναίκες Εικόνες

Jaguar Woman από Jaguar είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Jaguar Woman κυκλοφόρησε το έτος 2004. Jaguar Woman έχει δημιουργηθεί από Bernard Ellena και Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, κόκκινη σταφίδα και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, νούφαρο και γιασεμί σαμπακ; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και ξύλο κασμίρι.

Μανταριν ορανζ κόκκινη σταφίδα καρπούζι

παιώνια νούφαρο γιασεμί σαμπακ

λευκός μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jaguar Woman by Jaguar.

Jaguar Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jaguar Jaguar Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jaguar Jaguar Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jaguar Woman by Jaguar. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jaguar Woman by Jaguar αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Sunset Heat Christian Lacroix C`est La Fete Christian Dior Dior Addict Shine Alfred Sung Shi Love Passport Rosy Sky Emanuel Ungaro Apparition Facets Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Franck Olivier Sun Java for Women Koto Parfums L`Elixir de Selenia Bronnley Apricot & Almond Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes