Σχεδιαστές » I-K » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar για γυναίκες

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar για γυναίκες

κακάο

Jaguar Woman Ivory Edition από Jaguar είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jaguar Woman Ivory Edition κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, γιασεμί και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Βανιλια και Μεξικάνικη Σοκολάτα.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο

Oσμανθός γιασεμί φρέζια

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανιλια Μεξικάνικη Σοκολάτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jaguar Woman Ivory Edition by Jaguar.

Jaguar Woman Ivory Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jaguar Woman Ivory Edition by Jaguar. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jaguar Woman Ivory Edition by Jaguar αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Eau Jeune Delice de Pomme Deborah Frutti Rossi Bijan Bijan VIP Women Profumi del Forte Vittoria Apuana Lili Bermuda South Water Boadicea the Victorious Intense Victoria`s Secret Sweet Daydream Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Revlon Reflections Parfums DelRae Emotionnelle GoodTrueBeautiful Lovelily