Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Agarwoud James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Agarwoud James Heeley για γυναίκες και άνδρες

ουντ
καπνιστό

Agarwoud από James Heeley είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Agarwoud κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, τριαντάφυλλο, Ουντ και θυμίαμα.

Κεχριμπάρι τριαντάφυλλο Ουντ θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agarwoud by James Heeley.

Agarwoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Agarwoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Agarwoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agarwoud by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agarwoud by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Surrender Roger & Gallet Vanille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Yves Rocher Aztek Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Roja Dove Enslaved Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Comme des Garcons Glitter Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Christina Aguilera X Pose Stardust D.S. & Durga Resin Jeanne Arthes Sultan Homme