Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Cardinal James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Cardinal James Heeley για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Cardinal από James Heeley είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λινάρι, ροζ πιπέρι και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας, θυμίαμα και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Κεχριμπάρι και πατσουλί.

λινάρι ροζ πιπέρι πιπέρι μαύρο

λάβδανο Γαλλίας θυμίαμα Μύρο

βετιβέρ Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cardinal by James Heeley.

Cardinal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Cardinal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Cardinal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cardinal by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cardinal by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Yves Rocher Neonatura Cocoon Etro Ambra Van Gils Basic Instinct Oriflame Nomadic Him Agatha Imperial Jade Men Tesori d`Oriente Hammam Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Ayala Moriel Song of Songs Michael Storer Monk Henri Bendel Incense & Musk Gutenberg Parfums Gutenberg Woman Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent