Σχεδιαστές » I-K » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Cedre Blanc James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Cedre Blanc James Heeley για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
aquatic

Cedre Blanc από James Heeley είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και φύλλο βιολέτας; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Κάρδαμο κύμινο

Κέδρος της Βιρτζίνιας φύλλο βιολέτας

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedre Blanc by James Heeley.

Cedre Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Cedre Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Cedre Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedre Blanc by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedre Blanc by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Hugo Boss Boss Elements Guepard Guepard Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Sport Field The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Demeter Fragrance Chai Tea Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger NANADEBARY Green Fragonard Mensonge Lord`s Jester Dionysus Mansfield Antonio De Curtis