Σχεδιαστές » I-K » Δερμα « Ομάδες

Cuir Pleine Fleur James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Cuir Pleine Fleur James Heeley για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
ozoνώδες

Cuir Pleine Fleur από James Heeley είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φύλλο βιολέτας και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι μπουμπουρντζελία, καστόρι ,σουέτ, μιμόζα, τριαντάφυλλο και μέλι; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Σημύδα και Καστορέουμ.

Περγαμόντο φύλλο βιολέτας Κανέλα

μπουμπουρντζελία καστόρι ,σουέτ μιμόζα τριαντάφυλλο μέλι

βετιβέρ Κέδρος της Βιρτζίνιας Σημύδα Καστορέουμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir Pleine Fleur by James Heeley.

Cuir Pleine Fleur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Cuir Pleine Fleur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Cuir Pleine Fleur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir Pleine Fleur by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir Pleine Fleur by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Caron Tabac Blond Rochas Globe Pierre Cardin Enigme Etienne Aigner Aigner Black for Men Crabtree & Evelyn Sienna Aubusson Aubusson Homme Odori Cuoio biehl parfumkunstwerke gs02 Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Creed Royal English Leather Serge Lutens Cuir Mauresque Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris