Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Figuier James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Figuier James Heeley για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
milky

Figuier από James Heeley είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γρασίδι και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι Φύλλο Συκιάς, τσάι και πεπόνι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, άχυρο και λευκός μόσχος.

γρασίδι ραβέντι

Φύλλο Συκιάς τσάι πεπόνι

Κέδρος της Βιρτζίνιας άχυρο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Figuier by James Heeley.

Figuier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Figuier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Figuier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Figuier by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Figuier by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Hugo Boss Hugo Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Perry Ellis Perry Man Alfred Dunhill Desire Blue L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Gant Gant Summer Molinard Une Souris Verte Parfum d`Empire Yuzu Fou Gendarme Gendarme Creed Chevrefeuille Demeter Fragrance Cypress Demeter Fragrance Bamboo