Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Amandiere James Heeley για γυναίκες

L'Amandiere James Heeley για γυναίκες

αμύγδαλο

L'Amandiere από James Heeley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L'Amandiere κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, υάκυνθος, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, Αμύγδαλο, Λουλούδι Μπελ και άνθη λάιμ (φιλύρας).

γιασεμί υάκυνθος τριαντάφυλλο Βιολέτα Αμύγδαλο Λουλούδι Μπελ άνθη λάιμ (φιλύρας)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Amandiere by James Heeley.

L'Amandiere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley L'Amandiere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley L'Amandiere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Amandiere by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Amandiere by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Bai Too Faced Love Hangover Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Coty Ex`cla-ma`tion Balenciaga Talisman eau Transparente Loewe Aire Loewe DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Bronnley Peony Eau Fraiche TerraNova Gardenia Daisy Fuentes Dianoche Love Night