Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Menthe Fraiche James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Menthe Fraiche James Heeley για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες

Menthe Fraiche από James Heeley είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι μέντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι και φρέζια; η νότα της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας.

μέντα Περγαμόντο

πράσινο τσάι φρέζια

Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Menthe Fraiche by James Heeley.

Menthe Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Menthe Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Menthe Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Menthe Fraiche by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Menthe Fraiche by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Max Deville Camera for Men Davidoff Cool Water Frozen Fragonard Les Naturelles: Verveine Givenchy Eau Torride The Different Company Bergamote Yves Rocher Ode a la Joie Stila Jade Blossom Ginestet Sauvignonne Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Cartier Eau de Cartier Concentree Benetton B. Clean Soft