Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ophelia James Heeley για γυναίκες

τουμπερόζα
aquatic
κίτρινο φλόραλ

Ophelia από James Heeley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, Ζωϊκό Άμπερ και δρυς βρύα.

νότες πρασίνου νούφαρο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

λευκός μόσχος Ζωϊκό Άμπερ δρυς βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ophelia by James Heeley.

Ophelia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Ophelia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Ophelia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ophelia by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ophelia by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Chopard Wish Turquoise Diamond Valentino Rock`n`Rose Couture Avon Tahitian Holiday L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Avon Candid Ted Baker XO Extraordinary Ormonde Jayne Tiare JoAnne Bassett Magie d’ Or Roger Vivier La Rose Molinard Iles D'Or