Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Sel Marin James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Sel Marin James Heeley για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
salty

Sel Marin από James Heeley είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι αλάτι, θαλασσινό νερό, φύκια και βρύα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος και δέρμα.

Περγαμόντο λεμόνι νότες πρασίνου

αλάτι θαλασσινό νερό φύκια βρύα

Μόσχος Κέδρος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sel Marin by James Heeley.

Sel Marin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Sel Marin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Sel Marin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sel Marin by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sel Marin by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Davidoff Cool Water Yves Rocher Transat Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087 Puma Puma Create Man Julian Rouas Swing Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Carol`s Daughter Ocean Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent