Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Sel Marin James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Sel Marin James Heeley για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
salty

Sel Marin από James Heeley είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι αλάτι, θαλασσινό νερό, φύκια και βρύα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος και δέρμα.

Περγαμόντο λεμόνι νότες πρασίνου

αλάτι θαλασσινό νερό φύκια βρύα

Μόσχος Κέδρος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sel Marin by James Heeley.

Sel Marin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Sel Marin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Sel Marin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sel Marin by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sel Marin by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Paris Hilton Just Me for Man Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Tom Tailor Speedlife Man L`Erbolario Periplo Nautica Oceans Quiksilver Quiksilver for Men Calvin Klein CK One Summer 2009 Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Yves Rocher Transat S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent