Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Verveine James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Verveine James Heeley για γυναίκες και άνδρες

ξινό

Verveine από James Heeley είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ραβέντι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Βερβένα λέμόν, γιασεμί και Φραγκοστάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο ραβέντι Κάρδαμο

Βερβένα λέμόν γιασεμί Φραγκοστάφυλλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verveine by James Heeley.

Verveine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Verveine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Verveine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verveine by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verveine by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Elizabeth Arden Green Tea Thierry Mugler Innocent Illusion Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Air-Val International Bob Esponja Diptyque L'Eau de Neroli Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Leonard Eau Fraiche de Leonard Czech & Speake Citrus Paradisi Aqaba Aqaba for Men Roxana Illuminated Perfume Vespertina Parfums Bleu Blue Stratos Odin 02 Owari