Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Vetiver Veritas James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Veritas James Heeley για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Veritas από James Heeley είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Vetiver Veritas κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι μάτε και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ Αϊτής και γκρειπ φρουτ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και νότες πρασίνου.

μάτε Λεβάντα

Βέτιβερ Αϊτής γκρειπ φρουτ

νότες  ξύλων νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetiver Veritas by James Heeley.

Vetiver Veritas Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με James Heeley Vetiver Veritas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με James Heeley Vetiver Veritas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetiver Veritas by James Heeley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetiver Veritas by James Heeley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut CB I Hate Perfume Wild Hunt Usher Usher He L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Lise Watier Neiges pour Homme Jardin de France Svetlana Antica Farmacista Lustrous Fire Mark Buxton Nameless Cartier Roadster Sport S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme