Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jardenia Jar Parfums για γυναίκες

Jardenia Jar Parfums για γυναίκες

Jardenia από Jar Parfums είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει γαρδένια.

γαρδένια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardenia by Jar Parfums.

Jardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jar Parfums Jardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jar Parfums Jardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardenia by Jar Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardenia by Jar Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Givenchy My Couture Annick Goutal Quel Amour! Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Arrogance Arrogance pour Femme Rochas Eau Sensuelle Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse REN Rosa Maya Jennifer Aniston Lolavie Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Fragonard Mimosa