Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambree Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Ambree Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Ambree Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambree Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambree Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambree Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambree από Jardin de France είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Λεβάντα Αμάλφι λεμόνι

τριαντάφυλλο γιασεμί

πατσουλί Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambree by Jardin de France.

Ambree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Ambree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Ambree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambree by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambree by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Joop! Nightflight Houbigant Chantilly Caron Bellodgia Thierry Mugler Angel La Part des Anges Esteban Ambre Nasomatto Silver Musk L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Houbigant Monsieur Musk Memoire Liquide Encens Liquide Omnia Profumi Ambra Aesop Mystra Acqua Novara odo-res 73