Σχεδιαστές » I-K » Κιτρο « Ομάδες

Citron vert Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Citron vert Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Citron vert Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Citron vert Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Citron vert Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Citron vert Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Citron vert από Jardin de France είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , φασκόμηλο και Kίτρο; οι μεσαίες νότες είναι Αμάλφι λεμόνι, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Πεύκο.

πορτοκάλι φασκόμηλο Kίτρο

Αμάλφι λεμόνι γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

πατσουλί Πεύκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citron vert by Jardin de France.

Citron vert Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Citron vert fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Citron vert, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citron vert by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citron vert by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Accord Parfait Citron & Mandarine Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Fragonard Citron Van Gils Between Sheets Demeter Fragrance Pink Grapefruit Christian Tortu L`Eau de Cologne Tonatto Profumi Iss Atkinsons Gold Medal Sprezzatura 768 Аrs Amandi Le Labo Orange Discrete