Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau nacree Jardin de France για γυναίκες

τουμπερόζα
aquatic
Eau nacree Jardin de France για γυναίκες Εικόνες

Eau nacree από Jardin de France είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau nacree κυκλοφόρησε το έτος 1920. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες και γάλβανο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Κυκλάμινο, πιπέρι, κρίνος, γιασεμί και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Υδάτινες νότες γάλβανο

τριαντάφυλλο Κυκλάμινο πιπέρι κρίνος γιασεμί τουμπερόζα

Βανίλια Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau nacree by Jardin de France.

Eau nacree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Eau nacree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Eau nacree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau nacree by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau nacree by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Jewel Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Leonard Eau Fabuleuse Creed Imperatrice Eugenie Renee Jasmine Faconnable Faconnable Femme Payot Pavlova Creed Les Floralies Vicky Tiel Sirene Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Blue Q Miso Pretty Bronnley White Dahlia