Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Gaia Eau Mythique Jardin de France για γυναίκες

Gaia Eau Mythique Jardin de France για γυναίκες

Gaia Eau Mythique Jardin de France για γυναίκες Εικόνες

Gaia Eau Mythique από Jardin de France είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gaia Eau Mythique κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Justine Brivet. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, νερόλι και Αγγελική; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κεχριμπάρι και γάλβανο.

Κάρδαμο Νεράντζι

ίριδα νερόλι Αγγελική

Βέτιβερ Κεχριμπάρι γάλβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gaia Eau Mythique by Jardin de France.

Gaia Eau Mythique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Gaia Eau Mythique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Gaia Eau Mythique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gaia Eau Mythique by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gaia Eau Mythique by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Diesel Diesel Green Feminine Pino Silvestre Pino Blue Lacoste Touch of Spring Clean Clean Lather Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Avon Bond Girl 007 Montale White Musk Byblos Essence Oriflame Volare Ava Luxe Nude Musk Eisenberg Back To Paris Kenzo Once Upon a Time pour Femme