Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Hassana Jardin de France για γυναίκες

Hassana Jardin de France για γυναίκες

Hassana Jardin de France για γυναίκες Εικόνες Hassana Jardin de France για γυναίκες Εικόνες

Hassana από Jardin de France είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hassana κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , νότες πρασίνου και υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι Κάκτος, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Μόσχος.

πορτοκάλι νότες πρασίνου υάκυνθος

Κάκτος φρέζια κρίνο της κοιλάδας γιασεμί τριαντάφυλλο

Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hassana by Jardin de France.

Hassana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Hassana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Hassana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hassana by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hassana by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Too Much? L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Morgan My Morgan Floris Lily of the Valley Molinard Les Fleurs: Rose Shiseido Murasaki Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Caswell Massey Newport American Beauty Beloved Moments Skeem Lilac Dandelion Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Bath House Serenite