Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Inahe Jardin de France για γυναίκες

Inahe Jardin de France για γυναίκες

Inahe Jardin de France για γυναίκες Εικόνες Inahe Jardin de France για γυναίκες Εικόνες

Inahe από Jardin de France είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες. Inahe κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και Ρητίνη ελεμι; οι μεσαίες νότες είναι λινάρι, ίριδα, τριαντάφυλλο και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο Ρητίνη ελεμι

λινάρι ίριδα τριαντάφυλλο φρέζια

Ροδόξυλο Βραζιλίας σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Inahe by Jardin de France.

Inahe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Inahe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Inahe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Inahe by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Inahe by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Divine L'Homme de Coeur Serge Lutens Gris Clair Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Amouage Silver Cologne Frederic Malle Dans Tes Bras Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Faconnable Faconnable Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Boadicea the Victorious Seductive Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior Van Gils Tendenza