Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lavande Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Lavande Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Lavande Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lavande Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lavande Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lavande Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lavande από Jardin de France είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Η νότα κορυφής είναι Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι μπουμπουρντζελία και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Μόσχος.

Λεβάντα

μπουμπουρντζελία ηλιοτρόπιο

Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lavande by Jardin de France.

Lavande Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Lavande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Lavande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lavande by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lavande by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Avon Shine Benetton Tribu Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Yves Rocher Pur Desir de Lilas Lise Watier Capteur de Reves Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Betty Barclay Pure Style Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Alta Moda Real Swiss Arabian Li Ayunik