Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Muguet Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Muguet Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Muguet Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Muguet Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Muguet Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Muguet Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Muguet από Jardin de France είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι κρίνο της κοιλάδας και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

κρίνο της κοιλάδας νότες πρασίνου

γιασεμί τριαντάφυλλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Muguet by Jardin de France.

Muguet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Muguet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Muguet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Muguet by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Muguet by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Benetton B. Clean Energy Revlon Rouge de Revlon Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Weil Sweet Bambou Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Michael Storer Stephanie Orlane Autour du Muguet Les Nez The Unicorn Spell Cale Fragranze d’Autore Ozio La Bouquetiere Emotion Celeste Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater IKKS Ikks Woman