Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο « Ομάδες

Naturelle Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Naturelle Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Naturelle Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Naturelle Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Naturelle Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Naturelle Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Naturelle από Jardin de France είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν, τριαντάφυλλο και Αμάλφι λεμόνι; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι

Πετιτ γκρέιν τριαντάφυλλο Αμάλφι λεμόνι

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Naturelle by Jardin de France.

Naturelle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Naturelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Naturelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Naturelle by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Naturelle by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Pal Zileri Pal Zileri Collistar Benessere Notte Diptyque L'Eau de L'Eau Gap Gap Blue No.655 For Him Brooks Brothers New York for Gentlemen Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Ocean Pacific OP Blend Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Jaguar Jaguar for Men Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Gendarme 7 Sinful Scents Greed Benetton Benetton Blu Man