Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Tabac Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

Tabac Jardin de France για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο
Tabac Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tabac Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tabac Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tabac Jardin de France για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tabac από Jardin de France είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Expressions Parfumees Grasse. Οι νότες κορυφής είναι ταμπάκο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος και πατσουλί.

ταμπάκο Αμάλφι λεμόνι

τριαντάφυλλο Βιολέτα καρυκεύματα

Βανίλια Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tabac by Jardin de France.

Tabac Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Tabac fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Tabac, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tabac by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tabac by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Chaumet Chaumet Homme Hugo Boss Hugo L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Halston Halston 1-12 Lush Go Green Sisley Sisley Eau de 1 Gendarme Gendarme Aftelier Trevert Ayala Moriel Kinmokusei Thymes Olive Leaf