Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Urban Tweed Jardin de France για άνδρες

Urban Tweed Jardin de France για άνδρες

Urban Tweed Jardin de France για άνδρες Εικόνες

Urban Tweed από Jardin de France είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Urban Tweed κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Βιολέτα, κόκκινο μήλο, κορόμηλο, θαλασσινό νερό, ξύλο κασμίρι, δέρμα, Κεχριμπάρι, Mαύρο Ξύλο και έλατο.

Βιολέτα κόκκινο μήλο κορόμηλο θαλασσινό νερό ξύλο κασμίρι δέρμα Κεχριμπάρι Mαύρο Ξύλο έλατο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Urban Tweed by Jardin de France.

Urban Tweed Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jardin de France Urban Tweed fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jardin de France Urban Tweed, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Urban Tweed by Jardin de France. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Urban Tweed by Jardin de France αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Cedre Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Caron Yatagan becker.eshaya Golden Amber Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Amouage Amouage Epic Man Jacques Fath Yang Imperial Police Police Gold Wings Clive Christian C for Men SoOud Kanz Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal