Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Jasper Conran II Man Jasper Conran για άνδρες

Jasper Conran II Man Jasper Conran για άνδρες

ozoνώδες

Jasper Conran II Man από Jasper Conran είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Βερβένα λέμόν, Πετιτ γκρέιν, γκρειπ φρουτ και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Φύλλο Μπανανιάς, τσάι και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Μόσχος.

Βερβένα λέμόν Πετιτ γκρέιν γκρειπ φρουτ Λεβάντα

Φύλλο Μπανανιάς τσάι νερόλι

Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jasper Conran II Man by Jasper Conran.

Jasper Conran II Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jasper Conran Jasper Conran II Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jasper Conran Jasper Conran II Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jasper Conran II Man by Jasper Conran. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jasper Conran II Man by Jasper Conran αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chaumet Chaumet Homme Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Ted Lapidus Blueted Parfum d`Empire Yuzu Fou Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Opus Oils Absintheo Nina Ricci Signoricci Gendarme Gendarme O Boticario Uomini