Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Gold Jay Z για άνδρες

ozoνώδες
Gold Jay Z για άνδρες Βίντεο Gold Jay Z για άνδρες Βίντεο
Gold Jay Z για άνδρες Εικόνες

Gold από Jay Z είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Gold κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ilias Ermenidis. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, γκρειπ φρουτ, μύρτιλο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, ροζ πιπέρι, Λεβάντα και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, ξύλο τικ, Βανίλια και μύρο.

τζίντζερ γκρειπ φρουτ μύρτιλο Κάρδαμο

Βέτιβερ ροζ πιπέρι Λεβάντα φύλλο βιολέτας

Κεχριμπάρι ξύλο τικ Βανίλια μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gold by Jay Z.

Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jay Z Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jay Z Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gold by Jay Z. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gold by Jay Z αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Givenchy Insense Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Ralph Lauren Polo Blue Iceberg Twice Pour Homme Alfred Sung Paradise Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Bond No 9 Chez Bond Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Rance 1795 Triomphe Millesime Perry Ellis Reserve for Men Roxana Illuminated Perfume Vera Adolfo Dominguez Agua Fresca