Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean Charles Brosseau για γυναίκες

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean Charles Brosseau για γυναίκες

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas από Jean Charles Brosseau είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, πεπόνι και πράσινα φύλλα; οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά, άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι νεκταρίνι, ροδάκινο και λευκός μόσχος.

ανανάς πεπόνι πράσινα φύλλα

πασχαλιά άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

νεκταρίνι ροδάκινο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas by Jean Charles Brosseau.

Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas by Jean Charles Brosseau. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas by Jean Charles Brosseau αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Clinique Clinique Happy To Be Victoria`s Secret Heavenly Kiss Fragonard Ile d`Amour B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Bruno Banani Scent From Hell Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Gale Hayman Delicious Temptation Love Passport Juliet Love Letter Arno Sorel It Is Pinky Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Xerjoff Lua