Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau για γυναίκες

Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 2

Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau για γυναίκες Εικόνες Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau για γυναίκες Εικόνες Ombre Rose L'Original Jean Charles Brosseau για γυναίκες Εικόνες

Ombre Rose L'Original από Jean Charles Brosseau είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ombre Rose L'Original κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, ροδάκινο , Ροδόξυλο Βραζιλίας και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, ρίζωμα ίρις, Βέτιβερ, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μέλι, ίριδα, σπόρος Τόνκα, Κανέλα, Μόσχος, Βανίλια και ηλιοτρόπιο.

Αλδεϋδες ροδάκινο Ροδόξυλο Βραζιλίας Γεράνι

σανδαλόξυλο ρίζωμα ίρις Βέτιβερ Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Κέδρος τριαντάφυλλο

μέλι ίριδα σπόρος Τόνκα Κανέλα Μόσχος Βανίλια ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ombre Rose L'Original by Jean Charles Brosseau.

Ombre Rose L'Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ombre Rose L'Original by Jean Charles Brosseau. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ombre Rose L'Original by Jean Charles Brosseau αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Escada Tender Light Agatha Ruiz de la Prada Flor Oriflame Eclat Stella McCartney Sheer Stella 2008 Creed Imperatrice Eugenie Creed Jasmal Narciso Rodriguez Essence Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom The Body Shop Love ETC Carthusia Gelsomini di Capri Scents of Time Night Star