Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jitrois Jean-Claude Jitrois για γυναίκες

Jitrois Jean-Claude Jitrois για γυναίκες

Jitrois Jean-Claude Jitrois για γυναίκες Εικόνες

Jitrois από Jean-Claude Jitrois είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jitrois κυκλοφόρησε το έτος 1988. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γαρδένια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα, Βανιλια και μύρο.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

Γαρύφαλλο γαρδένια τριαντάφυλλο

Μόσχος Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Βανιλια μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jitrois by Jean-Claude Jitrois.

Jitrois Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean-Claude Jitrois Jitrois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean-Claude Jitrois Jitrois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jitrois by Jean-Claude Jitrois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jitrois by Jean-Claude Jitrois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Novae Plus Pink Minou Sarantis C-Thru Purple Diamond Houbigant Raffinee Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Nez a Nez Bal Musque Gale Hayman Glamour Chanel Coco Mademoiselle Parfum Corine de Farme Samoa Rasasi Al Ward Al Musk Iceberg Universe Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif Jean Patou Moment Supreme