Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Scherrer Jean-Louis Scherrer για γυναίκες

Miss Scherrer Jean-Louis Scherrer για γυναίκες

Miss Scherrer από Jean-Louis Scherrer είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Scherrer κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, αχλάδι και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι αχλάδι κασσία

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο λουλούδι τιαρέ

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Scherrer by Jean-Louis Scherrer.

Miss Scherrer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Scherrer by Jean-Louis Scherrer. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Scherrer by Jean-Louis Scherrer αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Carolina Herrera Carolina D`Orsay La Dandy Lancaster Aquazur Oscar de la Renta Rosamor Acqua di Portofino Donna Cristiano Fissore Cashmere for Women s.Oliver QS by s.Oliver Bond No 9 Washington Square Des Filles a la Vanille Garcon Manque Lulu Beauty Gigi Oriflame Moon