Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

One Love Jean-Louis Scherrer για γυναίκες

One Love Jean-Louis Scherrer για γυναίκες

ozoνώδες
One Love Jean-Louis Scherrer για γυναίκες Εικόνες One Love Jean-Louis Scherrer για γυναίκες Εικόνες

One Love από Jean-Louis Scherrer είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. One Love κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, σαφράν, μιμόζα και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, μανόλια, νότες ξύλων και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, βρύα δριός και Αμπρετη (Μολόχα).

Περγαμόντο λεμόνι σαφράν μιμόζα φύλλο βιολέτας

ίριδα μανόλια νότες  ξύλων πασχαλιά

Βέτιβερ βρύα δριός Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about One Love by Jean-Louis Scherrer.

One Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean-Louis Scherrer One Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean-Louis Scherrer One Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει One Love by Jean-Louis Scherrer. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για One Love by Jean-Louis Scherrer αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Lanvin Rumeur Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Ralph Lauren Romance Be Mine Shania Twain Shania Starlight MDCI Parfums Rose de Siwa La Prairie Life Threads Silver Christopher Joseph Christopher Joseph Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Revlon Downtown Girl Kenzo Once Upon a Time pour Femme Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli