Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη « Ομάδες

S de Scherrer Homme Jean-Louis Scherrer για άνδρες

S de Scherrer Homme Jean-Louis Scherrer για άνδρες

S de Scherrer Homme από Jean-Louis Scherrer είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. S de Scherrer Homme κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι λευκό και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι λευκό ταμπάκο, σπόρος Τόνκα και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και νότες ξύλων.

πιπέρι λευκό Κάρδαμο

λευκό ταμπάκο σπόρος Τόνκα Λεβάντα

Βανίλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S de Scherrer Homme by Jean-Louis Scherrer.

S de Scherrer Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S de Scherrer Homme by Jean-Louis Scherrer. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S de Scherrer Homme by Jean-Louis Scherrer αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Acqua di Parma Colonia Intensa L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Cartier Déclaration Edition Limitée Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Bond No 9 Riverside Drive Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Ajmal Vice Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Maitre Parfumeur et Gantier Racine Sage Machado Pearl Teufels Kuche Demonic Slayer