Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Amour Amour Jean Patou για γυναίκες

Amour Amour Jean Patou για γυναίκες

Το είχα : 1

Amour Amour Jean Patou για γυναίκες Εικόνες

Amour Amour από Jean Patou είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amour Amour κυκλοφόρησε το έτος 1925. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Almeras. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, φράουλα και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, κρίνος, πασχαλιά, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι μέλι, Μόσχος, μοσχογαλή, Βέτιβερ και ηλιοτρόπιο.

νερόλι Περγαμόντο φράουλα λεμόνι

Γαρύφαλλο κρίνος πασχαλιά ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο νάρκισσος

μέλι Μόσχος μοσχογαλή Βέτιβερ ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amour Amour by Jean Patou.

Amour Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Amour Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Amour Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amour Amour by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amour Amour by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Wish Turquoise Diamond Vera Wang Bouquet Mango Mango Delirium Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Voluspa Enfleurage DSH Perfumes En Fleur Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Keiko Mecheri Mogador Aloha Beauty Tropical Gardenia Ulric de Varens Chic Issime Roger Vivier L' Iris