Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Chaldee Jean Patou για γυναίκες

Chaldee Jean Patou για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Chaldee από Jean Patou είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chaldee κυκλοφόρησε το έτος 1927. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Almeras. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νάρκισσος και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής υάκυνθος

γιασεμί νάρκισσος πασχαλιά

οποπονάξ Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chaldee by Jean Patou.

Chaldee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Chaldee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Chaldee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chaldee by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chaldee by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine L'Infante Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Emanuel Ungaro Desnuda Masaki Matsushima Suu Schiaparelli Shocking Avon Far Away Dreams DSH Perfumes L´eau d´Iris Iceberg Universe Luciano Soprani Active Lancome Tresor Diamant Noir Oriflame Midnight Pearl Strange Invisible Perfumes Moon Garden