Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Enjoy Jean Patou για γυναίκες

Enjoy Jean Patou για γυναίκες

Enjoy Jean Patou για γυναίκες Εικόνες

Enjoy από Jean Patou είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Enjoy κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Michel Duriez. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μπανάνα, Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, αχλάδι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Ινδικό γιασεμί, τριαντάφυλλο Τουρκίας, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, Κάρδαμο και Αλδεϋδες; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος και Βανίλια.

πορτοκάλι Μπανάνα Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς αχλάδι Περγαμόντο

Ινδικό γιασεμί τριαντάφυλλο Τουρκίας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Κάρδαμο Αλδεϋδες

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enjoy by Jean Patou.

Enjoy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Enjoy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Enjoy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enjoy by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enjoy by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Christian Dior Diorella Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Serge Lutens Daim Blond Hermes Doblis Weil Secret De Venus Trussardi Fresh Corine de Farme Camelia Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Marc de la Morandiere Bleu de Chine Faberlic Sleza Yurate Cerruti Nino Cerruti Pour Femme The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom