Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

L`Heure Attendue Jean Patou για γυναίκες

L`Heure Attendue Jean Patou για γυναίκες

αλδεϋδικό
L`Heure Attendue Jean Patou για γυναίκες Εικόνες

L`Heure Attendue από Jean Patou είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. L`Heure Attendue κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thomas Fontaine. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, Αλδεϋδες και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ, πατσουλί, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

μανταρίνι Αλδεϋδες νερόλι

τριαντάφυλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ ροδάκινο

οποπονάξ πατσουλί σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Heure Attendue by Jean Patou.

L`Heure Attendue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou L`Heure Attendue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou L`Heure Attendue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Heure Attendue by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Heure Attendue by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Aftelier Parfum de Maroc L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Frapin Caravelle Epicee DSH Perfumes Amber LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Police Pure Police Pure DNA Homme Caron Poivre Calvin Klein ck IN2U Heat Him Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him