Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Normandie Jean Patou για γυναίκες

Normandie Jean Patou για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Normandie από Jean Patou είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Normandie κυκλοφόρησε το έτος 1935. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Alméras. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Γαρύφαλλο, γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, στίραξ, ρίζωμα ίρις και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα και Βανιλια.

νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ

Βέτιβερ Γαρύφαλλο γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής στίραξ ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο

Μόσχος δρυς βρύα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Normandie by Jean Patou.

Normandie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Normandie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Normandie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Normandie by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Normandie by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Aromatics Elixir Tom Ford Black Violet Sisley Eau du Soir 2007 Teo Cabanel Oha Jil Sander Jil Sander Woman III Paco Rabanne La Nuit Le Labo Iris 39 La Prairie Life Threads Platinum Jean Patou L`Heure Attendue Faberlic Alatau Jean Patou Cocktail Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon