Σχεδιαστές » I-K » Δερμα « Ομάδες

Patou Pour Homme Jean Patou για άνδρες

Patou Pour Homme Jean Patou για άνδρες

Patou Pour Homme Jean Patou για άνδρες Εικόνες Patou Pour Homme Jean Patou για άνδρες Εικόνες

Patou Pour Homme από Jean Patou είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Patou Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thomas Fontaine. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, γάλβανο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί, τριαντάφυλλο, εστραγκόν και φύλλα βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, πατσουλί, Ολίβανο και Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο λεμόνι γάλβανο πιπέρι

Λεβάντα γιασεμί τριαντάφυλλο εστραγκόν φύλλα βιολέτας

δέρμα πατσουλί Ολίβανο Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patou Pour Homme by Jean Patou.

Patou Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Patou Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Patou Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patou Pour Homme by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patou Pour Homme by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Montale Aoud Cuir d’Arabie Gap The Original Houbigant Duc de Vervins L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Pierre Balmain Jolie Madame Avon Aromadisiac for Him Aubusson Aubusson Homme Tom Ford Tuscan Leather Axe Axe Instinct Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Chanel Cuir de Russie Adidas Adidas Dare