Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Patou Pour Homme Prive Jean Patou για άνδρες

Patou Pour Homme Prive Jean Patou για άνδρες

Το είχα : 1

Patou Pour Homme Prive από Jean Patou είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Patou Pour Homme Prive κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Kerleo. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, γάλβανο, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, ρίζωμα ίρις, άχυρο και Βανιλια.

Λεβάντα γάλβανο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

Νότες Ανθών πιπέρι

Βέτιβερ πατσουλί δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας ρίζωμα ίρις άχυρο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patou Pour Homme Prive by Jean Patou.

Patou Pour Homme Prive Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Patou Pour Homme Prive fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Patou Pour Homme Prive, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patou Pour Homme Prive by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patou Pour Homme Prive by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Giorgio Armani Emporio Armani Night Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Mexx Mexx Man Diesel Fuel for Life Homme Alfred Sung Paradise Homme Giorgio Beverly Hills Wings for Men Chi Chi Man La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Geo. F. Trumper Eau de Quinine Jardin de France Fougere Coty Stetson Sierra Adidas Adidas Active Bodies