Σχεδιαστές » I-K » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Patou pour Homme Jean Patou για άνδρες

Patou pour Homme Jean Patou για άνδρες

Το είχα : 1

Patou pour Homme Jean Patou για άνδρες Εικόνες

Patou pour Homme από Jean Patou είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Patou pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1980. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, φασκόμηλο και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Γεράνι, Βέτιβερ και έλατο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, μοσχογαλή, Βανίλια και σπόρος Τόνκα.

Λεβάντα φασκόμηλο Βασιλικός

πατσουλί Γεράνι Βέτιβερ έλατο

δέρμα μοσχογαλή Βανίλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patou pour Homme by Jean Patou.

Patou pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Patou pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Patou pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patou pour Homme by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patou pour Homme by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Cerruti CerrutiSi Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Amouage Jubilation for Men Joop! Wolfgang Joop By Kilian A Taste of Heaven Opus Oils Divine: Eros Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Alexa Lixfeld 003 Bugatti Pureblack Brut Parfums Prestige Tigress CnR Create Capricorn for Men