Σχεδιαστές » I-K » « Ομάδες

Το είχα : 1

μέλι
γεύση καρυδιού
Que sais je? Jean Patou για γυναίκες Εικόνες

Que sais je? από Jean Patou είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Que sais je? κυκλοφόρησε το έτος 1925. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Almeras. Το άρωμα περιέχει φουντούκι, μέλι και ροδάκινο.

φουντούκι μέλι ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Que sais je? by Jean Patou.

Que sais je? Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Que sais je? fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Que sais je?, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Que sais je? by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Que sais je? by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Paolo Gigli Grecale Paolo Gigli Maestrale Trussardi Essenza del Tempo Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Creative Universe Beth Terry Element of Attraction Breil Milano Complicity for Her Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Eclectic Collections Persona Non Grata CB I Hate Perfume November Demeter Fragrance Almond Yves Rocher Framboise Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian