Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Classique Gold Collection Jean Paul Gaultier για γυναίκες

Classique Gold Collection Jean Paul Gaultier για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Classique Gold Collection Jean Paul Gaultier για γυναίκες Εικόνες

Classique Gold Collection από Jean Paul Gaultier είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Classique Gold Collection κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Κεχριμπάρι.

τριαντάφυλλο αστεροειδής γλυκάνισος

άνθη πορτοκαλιάς τζίντζερ

Βανίλια Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Classique Gold Collection by Jean Paul Gaultier.

Classique Gold Collection Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Classique Gold Collection by Jean Paul Gaultier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Classique Gold Collection by Jean Paul Gaultier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Poison Al-Rehab Taif Giorgio Beverly Hills So You L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Les Copains Femme Jo Malone Blue Agava & Cacao Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Collistar Benessere dei Sensi Benefit Something about Sofia Amouage Amouage Epic Woman Antoine & Lili Holy Champa Detaille Alizee