Σχεδιαστές » I-K » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες

Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

κακάο
Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Kokorico by Night Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες

Kokorico by Night από Jean Paul Gaultier είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για άνδρες. Kokorico by Night κυκλοφόρησε το έτος 2012. Kokorico by Night έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Annick Menardo. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ραβέντι, Κοκκος Κακάο και Φύλλο Συκιάς; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και νότες ξύλων.

Περγαμόντο

ραβέντι Κοκκος Κακάο Φύλλο Συκιάς

σπόρος Τόνκα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kokorico by Night by Jean Paul Gaultier.

Kokorico by Night Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Paul Gaultier Kokorico by Night fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Paul Gaultier Kokorico by Night, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kokorico by Night by Jean Paul Gaultier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kokorico by Night by Jean Paul Gaultier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Serge Lutens Un Bois Vanille Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Deborah Be Gourmand - Bon Bon Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker Lulu Castagnette lol ;-) Guerlain La Petite Robe Noire Coty Vanilla Fields Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Laurence Dumont Vanille Violette Ralph Lauren Big Pony 2 Dana French Vanilla 1000 Flowers Reglisse Noire