Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier για άνδρες

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier για άνδρες

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες

Le Male Stimulating Body Spray 2006 από Jean Paul Gaultier είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Le Male Stimulating Body Spray 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και Θυμάρι; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Λεβάντα Περγαμόντο μέντα

Κανέλα Θυμάρι

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Male Stimulating Body Spray 2006 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Male Stimulating Body Spray 2006 by Jean Paul Gaultier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Male Stimulating Body Spray 2006 by Jean Paul Gaultier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Giorgio Armani Emporio Remix for Him Exte J`S Exte Man Lancetti Lancetti Homme Avon Avon Essence Acqua di Biella Bursch Avon Wild Country Lorenzo Villoresi Uomo Czech & Speake Oxford & Cambridge Adidas Adidas Active Bodies Ayala Moriel l'Herbe Rouge Jeanne Arthes Extreme Limit Rock Penhaligon`s Sartorial