Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier για άνδρες

Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier για άνδρες

Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες

Le Male Summer 2014 από Jean Paul Gaultier είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Le Male Summer 2014 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, μέντα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι γρασίδι και πράσινα φύλλα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Λεβάντα μέντα Κάρδαμο

γρασίδι πράσινα φύλλα

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Male Summer 2014 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Summer 2014 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2014 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2014, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Male Summer 2014 by Jean Paul Gaultier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Male Summer 2014 by Jean Paul Gaultier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Roberto Cavalli Just Cavalli Him Joop! Jump Liz Claiborne Curve Soul for Men Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Etro New Tradition Lorenzo Villoresi Uomo Lorenzo Villoresi Wild Lavender Czech & Speake Oxford & Cambridge The American Line Air Force - Stealth Montblanc Presence Cool Houbigant Fougere Royale (2010)