Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier για άνδρες

Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier για άνδρες

Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier για άνδρες Εικόνες

Le Male Summer 2015 από Jean Paul Gaultier είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Le Male Summer 2015 κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, μέντα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι γρασίδι και νότες πρασίνου; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

Λεβάντα μέντα Κάρδαμο

γρασίδι νότες πρασίνου

σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Male Summer 2015 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Summer 2015 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2015 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2015, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Male Summer 2015 by Jean Paul Gaultier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Male Summer 2015 by Jean Paul Gaultier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Creed Tabarome Jesus Del Pozo Adventure Quasar Lancetti Lancetti Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Alain Delon Samourai 47 Rance 1795 Triomphe Millesime Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Eclectic Collections Carte Blanche Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Ben Sherman 2TONE Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme CnR Create Taurus for Men