Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cassandra Bouquet de Pivoines Jeanne Arthes για γυναίκες

Cassandra Bouquet de Pivoines Jeanne Arthes για γυναίκες

Cassandra Bouquet de Pivoines από Jeanne Arthes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cassandra Bouquet de Pivoines κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Γλυκάνισο, Περγαμόντο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, παιώνια, τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι βατόμουρο, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Γλυκάνισο Περγαμόντο ροδάκινο

Βιολέτα παιώνια τριαντάφυλλο γιασεμί

βατόμουρο Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cassandra Bouquet de Pivoines by Jeanne Arthes.

Cassandra Bouquet de Pivoines Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Cassandra Bouquet de Pivoines fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Cassandra Bouquet de Pivoines, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cassandra Bouquet de Pivoines by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cassandra Bouquet de Pivoines by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Ghost Ghost Summer Dream Paul Smith Paul Smith Women Estée Lauder Emerald Dream Michael Kors Very Pretty Charles Jourdan Inspiration Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Julian Rouas Swing Glamour Rothenstein Deja Vu Rodin Celine Dion Simply Chic JoAnne Bassett Malmaison Galimard Brindille