Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Les Lions D'Arthes Men Jeanne Arthes για άνδρες

Les Lions D'Arthes Men Jeanne Arthes για άνδρες

Les Lions D'Arthes Men από Jeanne Arthes είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς, Λεβάντα, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, σανδαλόξυλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βέτιβερ και Κέδρος.

Φύλλο Συκιάς Λεβάντα Περγαμόντο λεμόνι

μοσχοκάρυδο σανδαλόξυλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Κάρδαμο

Κεχριμπάρι Μόσχος Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Lions D'Arthes Men by Jeanne Arthes.

Les Lions D'Arthes Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Lions D'Arthes Men by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Lions D'Arthes Men by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Annayake Tomo L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Bois 1920 Vetiver Ambrato Les Nereides Oppoponax ID Parfums Le Temps de Reines Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Lili Bermuda Cedarwood Lolita Lempicka Minuit Noir Teufels Kuche Patchouly Incubus CnR Create Aquarius for Men The Organic Pharmacy Organic Glam Oud