Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Romantic Jeanne Arthes για γυναίκες

Romantic Jeanne Arthes για γυναίκες

Romantic από Jeanne Arthes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, δαμάσκηνο, κατιφές, βατόμουρο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, τζίντζερ, άνθη πορτοκαλιάς, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Βανίλια και Κέδρος.

Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο κατιφές βατόμουρο Περγαμόντο

κόλιανδρος τζίντζερ άνθη πορτοκαλιάς ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

λάβδανο σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Romantic by Jeanne Arthes.

Romantic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Romantic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Romantic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Romantic by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Romantic by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Celebre Sergio Tacchini Feel Good Woman Roccobarocco Silver Jeans Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Gap Coconut Tuberose No. 821 Fragonard Caresse Floris Fleur S. Cute Sweet Amour Green Apple Police Pure Police London Femme Amway Wistful Mary-Kate and Ashley Olsen One Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes